Możesz znów mieć
silne, gęste, zdrowe włosy
Bezpośrednie oddziaływanie na przyczynę i źródło problemu
W pełni naturalny skład i 100 procentowe bezpieczeństwo
Polecany przez szerokie grono trychologów i dermatologów
W jaki sposób
Vital Hair zapobiega wypadaniu włosów?
Jesteśmy świadomi, że przyczyn wypadania włosów jest naprawdę wiele. Do ich grona zalicza się przede wszystkim stany chorobowe skóry głowy, a niekiedy nawet poważne schorzenia autoimmunologiczne. Częstymi przypadkami okazują się także niewłaściwa dieta skutkująca zaistnieniem niedoborów poszczególnych substancji odżywczych, bez których struktura włosów ulega osłabieniu, co w następstwie powoduje ich natężone wypadanie. Z procesem łysienia mamy także do czynienia w przypadku nadmiernej ilości stresu w naszym codziennym życiu bądź na skutek przeżycia traumatycznych wydarzeń, wystawiających nas na niezwykle silne oddziaływanie stresu. Vital Hair to preparat, którego zadaniem jest przeciwdziałanie postępowaniu procesowi wypadania włosów. Dzięki kompleksowemu składowi, kapsułki preparatu uzupełniają codzienną dietę pacjentów w niezbędne do prawidłowego odżywiania brodawek włosów składniki, przyczyniając się do zaprzestania wypadania włosów. Jednocześnie odpowiadają one także za ich regenerację, mając na celu przywrócenie brodawkom zdrowego stanu, umożliwiającego wytwarzanie gęstych, pięknych i wytrzymałych włosów. Jeżeli doświadczasz jakichkolwiek problemów ze strony swoich włosów, zmagasz się z ich słabą strukturą, bądź nadmiernym wypadaniem, a także zauważasz na swojej głowie widoczne ubytki owłosienia, nie zwlekaj i włącz Vital Hair do swojej codziennej diety!
Piękne, zdrowe i pełne blasku włosy
dzięki Vital Hair
Dzięki zawartości specjalnej formuły ochronnej preparat nie tylko zabezpiecza włosy przed dalszymi uszkodzeniami, ale i także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki innowacyjnej recepturze produkt przyczynia się do niwelowania negatywnego oddziaływania stresu, diety i innych czynników zewnętrznych na stan naszych włosów. Dzięki takiemu działaniu możemy liczyć na wsparcie z zakresu wyniszczania struktury brodawek włosów przez poszczególne substancje szkodliwe. Preparat Vital Hair samodzielnie przygotowuje sobie podłoże do rozpoczęcia dalszego działania w kierunku poprawy zdrowia brodawek, a także polepszenia, zagęszczenia i ubarwienia struktury włosów.


Dlaczego VitalHair Advanced
jest tak skuteczny?
Rozpocznij kurację
Już dziś
Kompleksowy skład
Kompleksowe działanie
100% bezpieczeństwa
Jako osoba posiadająca kilkuletnie doświadczenie w zakresie kosmetologi i trychologi włosów, miałam okazję uczestniczyć w badaniach laboratoryjnych preparatu Vital Hair, a także zapoznać się z ich wynikami i osiągami. Badania potwierdziły działanie poszczególnych grup składników na powstrzymywanie postępowania procesu łysienia, a także działanie regeneracyjne bezpośrednio przez brodawki włosów. Największym wyznacznikiem skuteczności były dla mnie jednak badania przeprowadzone na grupie zgłoszonych ochotników, u których zaobserwowano zaprzestanie postępowania wypadania włosów, a także konkretną regenerację, dzięki której pacjenci mogli cieszyć się znów wytrzymałymi, silnymi i pięknymi w wyglądzie włosami. Na pewno nie zawaham się polecić preparatu wszystkim potrzebującym, którzy odwiedzą mój gabinet.
Magdalena Nowak
dermatolog, trycholog, Kraków
Wysokie dawki
Aktywnych składników

Ekstrakt z kiełków grochu - zgodnie z najnowszymi badaniami, stymuluje gen FGF7 - bezpośrednio odpowiedzialny za rozwój naszych włosów do szybszej produkcji keratyny w obszarze skóry głowy. Przeprowadzone badania wykazują jednoznaczny związek między jego systematyczną suplementacją, a zauważalnym wzrostem włosów. 100 mg
Wyciąg z pestek winogron - Dzięki niezwykłym właściwościom tego składnika preparat Vital Hair działa antyoksydacyjnie na skórę głowy, oczyszczając ją, regenerując, działając antyalergicznie, a także nawilżając, zapewniając idealne środowisko do wzrostu zdrowych i wytrzymałych włosów. 80 mg
Biotyna (1000% RWS*) - Zwana witaminą piękna, ma kluczowy wpływ na kondycje naszych włosów i paznokci. Odżywia macierz włosa w biodostępną siarkę tym samym pobudzając włosy do szybszego wzrostu. 500 µg
Cynk, Krzem, Selen, witamina B6 - Dzięki formule zawierającej pełen komplet składników mineralnych preparat cechuje się działaniem przywracającym odpowiednie krążenie w skórze głowy, zapobiegając wypadaniu włosów, jednocześnie wpływając na poprawę i wytrzymałości i kolorytu. 100 (%RWS)
Zadowoleni użytkownicy
potwierdzają skuteczność kuracji
Jako nastolatka nie miałam ze swoimi włosami żadnego problemu. Koleżanki zazdrościły mi ich zdrowej i pełnej blasku struktury. Wszystko jednak uległo zmianie, gdy poszłam na studia prawnicze. Najprawdopodobniej olbrzymia liczba obowiązków, stresu, niewłaściwe żywienie z racji ciągłego pośpiechu, przyczyniły się do negatywnego oddziaływania na moje włosy. Z wytrzymałych, silnych i błyszczących, stały się one naprawdę suche, łamliwe, poszarpane i z biegiem czasu wyglądały coraz mniej atrakcyjnie. W pewnym momencie rozważałam nawet zmianę na krótszą fryzurę. W porę jednak odkryłam preparat Vital Hair i rozpoczęłam kurację. Wcześniej nie wiedziałam, że naprawdę można coś zrobić z tym faktem. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania preparatu zauważyłam pierwsze pozytywne oznaki poprawy. Moje włosy nabrały silniejszej i mniej łamliwej struktury, a z czasem powróciła również sprężystość i pocieszająca głębia koloru. Jestem naprawdę zadowolona z efektów działania Vital Hair. Polecam wam wszystkim dziewczyny, które macie problemy z włosami!
Agnieszka, 24 lata, Gdańsk
W mojej rodzinie problem łysienia z opowiadań jej członków obecny jest wszechstronnie w wielu różnych postaciach, spośród których najpopularniejsze są łysienie plackowate. Udając się z problemem do lekarza, zaczął on podejrzewać chorobę autoimmunologiczną, w związku z czym nie za bardzo był w stanie pomóc mi przywrócić ich poprzedni stan. Siedząc w poczekalni przed wizytą w gabinecie, rozpocząłem rozmowę z jednym z pacjentów, który cierpiał na podobną do mnie dolegliwość. Powiedział, że przyszedł do lekarza pokazać mu efekty działania preparatu Vital Hair. Z początku jedynie się uśmiechnąłem i w zasadzie to go zlekceważyłem, Gdy wychodził z gabinetu z uśmiechem na twarzy, podszedłem do niego i zapytałem jeszcze raz o nazwę preparatu, który tylko po powrocie do domu od razu zamówiłem. Dziś cieszę się zdecydowanie lepszym wyglądem moich włosów. Łysienie udało się w pełni opanować i nie dopuścić do pogarszania się stanu. Choć nie mogłem liczyć już na powrót do doskonałego stanu włosów, to jednak stan, w jakim są aktualnie, jak najbardziej mi odpowiada i przyprawia mnie o pełnię satysfakcji. Z taką fryzurą nie muszę wstydzić, się pokazać w pracy, czy kinie, mogę swobodnie spędzać czas, gdzie tylko chcę, bez obaw o to, że ktoś zauważy mój problem. Polecam Hair Vital wszystkim zmagającym się z podobnym problemem.
Mariusz, 52 lata, Zabrze

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zdrowy tryb życia oraz zrównoważony sposób żywienia. Zalecane dzienne spożycie 1-2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników oraz w czasie ciąży i laktacji. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.
Ilość kapsułek w opakowaniu: 30. Data ważności: luty 2023 r. Zawartość netto 14,190 g (30 kapsułek po 425,70 mg).
Tabela składników - kliknij. Pełny skład - kliknij.


W trosce o bezpieczeństwo oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian zawartych w polityce prywatności. Działanie to ma na celu zachowanie pełnej anonimowości klientów, dlatego w dbałości o ich satysfakcję ze świadczonych usług zamieszczone imiona i nazwiska zostały zmienione. Jednocześnie właściciel strony zaznacza, że wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy. Produkt ten posiada certyfikat. Jego składniki, metoda stosowania oraz zalecenia dotyczące stosowania znajdują się na etykiecie. *Prezentowany na stronie skład ma charakter marketingowy. W ramach przystąpienia do klubu rabatowego otrzymujesz w prezencie produkt, który jest klasafikowany jako suplement diety. W trakcie trwania kuracji zaleca się zdrowy tryb życia. Pełny skład znajduje się na etykiecie opakowania. Efekty stosowania zależą od konkretnego przypadku. Preparat nie jest lekiem i nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza. Produkt ma postać kapsułek. Opakowanie może zawierać inną szatę graficzną, oraz inne slogany reklamowe w zależności od wielkości produktu. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego zakupu. Dokonując zamówienia oświadczasz, że akceptujesz regulamin.